karbord

کاربرد هدایای تبلیغاتی چیست؟

کاربرد هدایای تبلیغاتی اینجایی مشخص می شود که معرف برند شما هستند بنابراین انتخاب نوع هدیه که مناسب احوال مشتری شما باشد اهمیت بسیاری دارد. باید به هدایایی فکر کنید که در زندگی روزمره و عادی مخاطب شما به کار آید و به گونه ­ای هر روز یا در زمان­های مختلف با آن سروکار داشته باشد. در این مقاله ابتدا هدایای را معرفی کرده، سپس به اهمیت کاربردی بودن آن­ها می­پردازیم.

یکی از مؤثرترین راه­های جذب مشتری در نظر گرفتن هدیه برای اوست. شما با هدایایی که برای مخاطبان خود در نظر می­گیرید، نه تنها اهمیت دادن خود نسبت به آن­ها را بازگو می­کنید بلکه به رونق کسب­وکار خود نیز جهت درستی می­بخشید. هدیه چه نفیس و گران و چه ارزان و کوچک، اگر از کیفیت و مرغوبیت خوبی برخوردار باشد، در ماندگاری شما در ذهن مخاطب بسیار کمک­کننده است.

بنابراین باید بدانید هدایایی که در نظر می­گیرید برای معرفی برند شما و به یاد ماندن شرکت یا کمپانی است که در آن فعالیت دارید. از هدایای در مناسب ت­ها و اعیاد طول سال استفاده می­کنند، به همین دلیل در همایش­ها، جلسات و برای تبریک سال نو بسیار به کار می­آیند.دهدایای ارزان تا گرانش اگر از کیفیت خوبی برخوردار باشند نقش مهمی برای کارهای روزانه مشتری ایفا می­کنند. به عنوان مثال یک ساعت رومیزی که همیشه در خانه یا در محل کار در مقابل چشم­های مشتری است یا یک خودکار مرغوب و خوب که همیشه مشتری شما برای نوشتن از آن بهره می­برد و اگر خوب بنویسد و ماندگاری خوبی به جهت کیفیتش داشته باشد، مهم شمرده شدن مشتریان توسط شما به وضوح به چشم می­آید و آنها را راغب می­کند که مشتری همیشگی شما شوند. هدیه باید طراحی و رنگ زیبا داشته باشد و متناسب با اینکه آن­را به چه کسی هدیه می­دهید باید طراحی و شکل و قیمتش متفاوت باشد. اگر از زیبایی و کیفیت توأم برخوردار باشد موجب می­شود مخاطب شما همیشه به برندتان اعتماد کند، زیرا از توجه شما نسبت به هدیه­ای که برای او تهیه کرده­اید کاملاً مشخص است که تا چه میزان به مشتریان خود اهمیت می­دهید و به کیفیت و زیبایی محصولات خود فکر می­کنید. یک کادو که به درستی انتخاب شود و همه جوانب را در نظر بگیرد بسیار کارآمد و چشمگیر و جذب­کننده مشتری خواهد بود.

چه هدیه دادن و چه هدیه دریافت کردن هردوی آن زیبا و خاطره‌انگیز هستند. ما همیشه به ارتباط عاطفی با اطرافیانمان احتیاج داریم و چه خوب است که با در نظر گرفتن هدیه حواسمان به یکدیگر باشد. در واقع هدیه بهانه مناسبی برای اثبات عشق و دوستی است. شما با تقدیم هدایای خود نه تنها احساسات مخاطب خود را درگیر کرده و او را خوشحال می­کنید بلکه حس خوبی از توجه خودتان به او نیز خواهید داشت و با یک هدیه خوشایند موجب درآمدزایی و تبلیغ بیشتر کار خودتان نیز می­شوید. شما باید با انتخاب کالای خاص و پرکاربرد کاری کنید که تا مشتری به آن کالا نگاه می­کند به یاد برند شما بیفتد. خاص بودن هدایا یا خاص کردنش در به یاد آوردن مداوم شما نقش بسزایی دارد.

همه از اینکه هدیه ارزشمندی را به صورت رایگان و هدیه دریافت کنند خوشحال خواهند شد. شما نیز با طرح لوگوی خود معرف احوال شرکت خود هستید. گاهی می­توان از هدیه به عنوان پاداش برای کارمندان یا مشتریان بهره برد مثلاً پس از آنکه خریدی تا سقف مبلغ مشخصی را انجام داده­اند، به آن­ها یک هدیه در یک کیف یا جلد مناسب تقدیم کنید که به مناسبت یا رویداد خاصی نیز باشد. این­گونه بسیار عمیق در ذهن مشتری خود حک خواهید شد.

دفتر پلنر بنگار و بنگر با ارائه محصولات نوین و چشم‌نواز خود به شما برای تهیه هدیه تبلیغاتی مناسب و پرکاربرد یاری می‌رساند.

کاربرد هدایای تبلیغاتی

هدایایی که بهتر و بیشتر دیده شوند مناسب­تر هستند. با این تعریف بهتر است هدایا در زندگی عادی انسان­ها کاربرد داشته باشند. مثلاً ساعت دیواری یا ساعت رومیزی یا ساعت مچی. ساعت چیزی است که مشتریان به کرات با آن مواجه می­شوند تا برنامه­ریزی زمانی و کاری و زندگی شخصی خود را با آن پیش ببرند، پس تماشای مداوم ساعت برای این برنامه­ریزی­ها موجب می­شود هدیه شما در ذهن آن­ها جای ماندگاری پیدا کنند.

شما با این کار به مشتریان خود یادگاری­هایی ارزنده­ و کارآمدی می­دهید که دیگر برای تهیه آنها نیاز نیست به زحمت بیفتند. اگر هدیه­تان به گونه­ای باشد که با حفظ و نگه­داری آن مخاطب استفاده مستمر از آن­ها داشته باشد، نام و لوگوی تجاری شما نیز همیشه در ذهنش حفظ خواهد شد و ماندگار می­شود.

انتخاب صحیح هدیه خلاقیت به کار رفته در شکل و بسته­ بندی آن از اهمیت زیادی برخوردار است. ارائه هدیه خلاق و خاص که زیبا و چشمگیر باشد برای مخاطب خوشایند است و موجبات خشنودی او را فراهم می­سازد. حالا اگر این هدیه همچون ساعت، ماگ، خودکار، روان­نویس، جاسوئیچی، کیف پول چرم، تقویم، فلش، هدست و امثال این­ها باشد به دلیل کاربردی بودنشان در زندگی روزمره شخص اهمیت والایی پیدا می­کنند. مهم­ترین راهی که در تهیه هدیه باید در نظر بگیرید کاربردی بودن آن است تا همیشه لوگوی حک شده شما بر هدیه مورد نظر، در مقابل چشم­های مشتری باشد.

پس متناسب با جایگاه و مقام و موقعیت مشتریان یا مخاطبان خود، چه در تهیه هدایای ارزان­ قیمت و چه در تهیه هدایای گران قیمت، به نکته کاربردی بودنش توجه بسیار کنید. این توجه شما موجب مورد توجه قرار گرفتن شما توسط مشتریان می­شود و در این صورت مشتریان زیادی را با کسب درآمد فراوان به خود جذب می­کنید.

کاربرد هدایای تبلیغاتی

و در پایان

هدایای پرکاربرد همچون ساعت، لوازم تحریر، جاسوئیچی، کیف پول، کاور موبایل، فلش مموری، هدست، ماگ، کتاب نفیس و… مناسب­ترین هدایای پرکاربرد برای مشتریان شما هستند. شما با تهیه هدیه که از این قبیل هستند و با طرح و نشانی که از خود به عنوان لوگو بر روی این هدایا ثبت می­کنید، در زندگی روزمره مشتری خود نقش مهمی دارید که هیچ­وقت آن هدیه شما را فراموش نخواهد کرد. این­گونه است که مشتریان ثابت خود را پیدا می­کنید.

دفتر پلنر بنگار و بنگر مناسب­ترین و پرکاربردترین محصولات برای ارائه هدایای تبلیغاتی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *